Луганська “Зоря” на стадіоні “Чорноморець” провела матч проти роттердамського “Фейєноорда”, гра завершилася з рахунком 1:1. Обидва м’ячі були забиті в першій половині гри.

“Фейеннорд” почав гру активніше і на 15-й хвилині вийшов вперед, гол забив Ніколас Йоргенсен з передачі Дірка Кюйта. Після забитого гола гості перейшли в оборону, а “Зоря” перехопила ініціативу і змогла відігратися під кінець тайму. Все сталося з вини захисника голландців Боттегіна, який отримав червону картку (другу жовту) за гру рукою. Форстер відправився пробивати пенальті, виконав його невдало, але голкіпер вибив м’яч перед собою, і Рафаель зміг його добити – 1:1.

У другому таймі луганчани грали в більшості, але не змогли реалізувати перевагу. Гра так і завершилася з рахунком 1:1.

У паралельному матчі “Фенербахче” вдома переграв “Манчестер Юнайтед” з рахунком 2:1. Після 4-х турів лідирують в групі А “Фейеноорд” і “Фенербахче”, у яких по 7 очок, далі йде МЮ з 6 балами і “Зоря” з 2 очками.

Донецький “Шахтар” відправився в гості до “Генту”, розгромив його з рахунком 3:5 і забезпечив собі вихід в плей-офф Ліги Європи! У кожному таймі було забито по 4 голи. Це вже другий розгром “Гента” від “гірників”.

У паралельній грі групи H “Брага” переграла “Коньяспор” – 3:1. Після чотирьох матчів в групі H лідирує “Шахтар” зі 100-відсотковим показником – 12 балів, у “Браги” 5 очок, у “Гента” – 4 бали і 1 очко у “Коньяспорта”.