Луганська “Зоря” на одеському стадіоні “Чорноморець” зіграє нідерландським “Фейєноордом”. Нагадаємо, в першому матчі переможцем вийшов роттердамський клуб. Гра транслюватиметься на телеканалах “Україна” і “Футбол 1”, початок матчу о 20:00.

Букмекери bwin вважають, що “Зоря” є аутсайдером матчу, на її перемогу приймаються ставки з коефіцієнтом 3.0, нічия – 3.3, перемога гостей – 2.3. Контора William Hill також бачить переможця в “Фейєноорді”, на такий результат приймаються ставки з коефіцієнтом 2.38, нічия – 3.25, перемога “Зорі” – 3.0.

О 22:00 стартує матч з донецьким “Шахтарем”, який на виїзді зіграє бельгійським “Гентом”. У домашньому матчі “гірники” розгромили бельгійців з рахунком 5:0. Трансляція матчу пройде на телеканалах “Україна” і “Футбол 2”.

Букмекери з контори bwin не вірять в перемогу господарів, на такий результат приймаються ставки з коефіцієнтом 3.75, нічия – 3.5, перемога “Шахтаря” – 2.0. Букмекери William Hill приймають ставки на перемогу “Гента” з коефіцієнтом 3.5, нічия – 3.5, перемога донеччан – 3.05.