Матч “Бенфіка” – “Динамо” проходив в Лісабоні на стадіоні “Да Луш” і завершився перемогою господарів з рахунком 1:0. Португальці забили переможний гол під кінець першої 45-хвилинки. Нагадаємо, в минулому матчі “Динамо” поступилося португальцям в Києві.

Обидві команди по ходу матчу грали дуже активно, і боротьба була практично рівною. “Біло-сині” мали можливості для взяття воріт, але не вистачило фарту. Однак, господарям удача посміхнулася, і вони змогли забити гол у роздягальню. У додані хвилини першого тайму Віда порушив правила на Луїзао, за що що суддя вказав на “точку”. Пенальті реалізував Едуардо Сальвіо.

Другий тайм “динамівці” почали також активно і навіть заробили можливість пробити 11-метровий. Едерсон порушив правила на Гонсалесі. Пробивати пенальті відправився Жуніор Мораес і не зміг його реалізувати.

Після четвертого туру в Групі B наступна обстановка: “Бенфіка” (7), “Наполі” (7), “Бешикташ” (6) і “Динамо” (1). Шанси у киян залишаються, але вже дуже низькі.