Володимиру Кличку (64/4/53КО) Дуже не щастить останнім часом на професійній ниві. Спочатку двічі переносився запланований реванш з Тайсоном Ф’юрі, який пізніше був і зовсім скасований, після чого скасували і його запланований на 10 грудня поєдинок. Вся справа в тому, що “Доктор Сталевий Молот” під час однієї зі своїх тренувань травмував гомілку і не зможе вийти в ринг у грудні. Більш детальні подробиці травми все ще невідомі.

Таким чином, бій з Ентоні Джошуа (17/0/17КО) вже точно не відбудеться взимку, але ж промоутер британця Едді Хірн планував 25 жовтня анонсувати цей поєдинок. Засмучує ще й той факт, що через травму простой Володимира без боксу досягне майже півтора року, що для будь-якого боксера досить погано. Нагадаємо, в останній раз Кличко-молодший боксував в листопаді 2015 року, коли за очками програв Тайсону Ф’юрі.

Проте, бій з Ентоні Джошуа може бути запланований на 4 березня і відбутися в Лондоні. Але щоб це сталося британець повинен зараз підшукати собі нового суперника і перемогти його, захистивши свій пояс IBF.