Донецький “Шахтар” не залишив каменя на камені від бельгійського “Гента“, матч на “Арені Львів” завершився з рахунком 5:0. “Гірники” з перших секунд гри виглядали краще за суперника, що призвело до голу вже на 12-й хвилині, відзначився Віктор Коваленко. В середині першого тайму гол на свій рахунок записав Факундо Феррейра, довівши рахунок першого тайму до 2:0.

У другій 45-хвилинці донеччани не мали наміру розслаблятися і довели рахунок до розгрому, забивали Бернард, Тайсон і Максим Малишев.

Ця перемога стала третьою на рахунку “Шахтаря” в групі H, де підопічні Фонсекі лідирують з 9 очками. Донеччани вже фактично забезпечили собі вихід в 1/16 фіналу ЛЄ.

Луганська “Зоря” не змогла здолати “Фейеноорд” на виїзді, але зіграла дуже гідно – 1:0. Результат матчу був вирішений у другій половині, гол забив Ніколай Йоргенсен.

За підсумками трьох матчів у “Зорі” всього 1 очко в групі A. “Манчестер Юнайтед” і “Фейеноорд” мають по 6 очок і 4 бали у “Бешикташа”.

Нагадаємо, раніше київське “Динамо” не змогло здолати “Бенфіку” в рідних стінах.