Тайсон Ф’юрі з 13 жовтня більше не є чемпіоном світу за версіями WBA і WBO. 28-летнпй екс-чемпіон заявив про свої проблеми зі здоров’ям і тепер сконцентрується на лікуванні. У зв’язку з цим боксер вирішив добровільно відмовитися від титулів, про що заявив офіційно в інтерв’ю BBC.

“У моєму житті настав серйозний етап, справжній виклик. Я впевнений, що зможу його перемогти так само, як колись переміг Володимира Кличка. На даний момент це єдине чесне і правильне рішення по відношенню до боксу. Всі свої чемпіонські пояси я завоював в рингу і повинен їх там же і втратити. Але на даний момент я не можу їх захищати. Саме з цієї причини я прийняв важке рішення і офіційно відмовився від чемпіонських поясів WBA і WBO “, – заявив Тайсон Ф’юрі.

За словами промоутера британця, таке рішення допоможе Ф’юрі спокійно займатися відновленням здоров’я, щоб повернутися в бокс в хорошій формі і повернути свої пояси.

Нагадаємо, раніше Тайсон Ф’юрі попався на вживанні кокаїну і відмовився проводити реванш з Кличком через сильну депресію. Тим часом, Володимир може провести свій наступний бій з чемпіоном IBF – Ентоні Джошуа.