Технічний директор команди “Ф1” Red Bull Racing Едріен Ньюрі вважає, що команду намагаються прибрати з чемпіонату. На Гран-прі в Абу-Дабі, де Ньюрі був запрошений в якості судді, він звинуватив своїх конкурентів по “Королівським перегонів” в тому, що вони бояться поставляти стайні “Ред Булл” мотори. У зв’язку з чим попередив їх у тому, що через таких дій команда може покинути чемпіонат.

Едріен Ньюрі заявив, що Mercedes і Ferrari бояться поставляти мотори Red Bull Racing, оскільки побоюються, що це дозволить австрійської команді перемогти їх використовуючи побудовані ними ж двигуни. А з компанією Renault в австрійської стайні відносини зайшли в глухий кут, що може сильно ускладнити ситуацію Red Bull в наступному році, оскільки на даний момент у команди просто немає моторів на наступний сезон.

Едріен Ньюрі

Едріен Ньюрі (www.dragtimes.ru)

На думку Ньюрі, Renault не виправдали надій, оскільки не змогли добитися потрібного прогресу, при цьому відмовивши від допомоги з боку. Тепер команді потрібно максимально швидко прийняти рішення про своє майбутнє, тим самим прискоривши виробництво і проектування елементів нового боліда.

Крім цього технічний директор Red Bull вважає, що в регламенті варто додати гнучкості по відношенню до проектування шасі, що б команди мали можливість проявити свою винахідливість і творчий потенціал для досягнення переваги над конкурентами.