У польському Кракові на стадіоні “Юзеф Пілсудський – Краковія” завершився матч між збірними України та Косово. Через політичні моменти українці не могли проводити вдома зустріч зі збірною тієї країни, чию незалежність наша держава не визнає, так що гру перенесли до Польщі. Незважаючи на те, що стадіон був практично порожній, навіть невелика кількість українських уболівальників відчутно гнала вперед нашу збірну і вона здобула свою першу перемогу – 3:0!

Протягом усіх 90 хвилин збірна України мала перевагу над суперником, але з реалізацією було не все гладко. Відкрити рахунок вдалося лише в середині першого тайму, гол забив Кравець після передачі від Зінченка.

У другій 45-хвилинці збірна Косово намагалася заволодіти ініціативою. Але вистачило суперників лише на пару моментів, які вони не змогли реалізувати, чого не скажеш про Ярмоленко з Ротанем. Під завісу матчу, спочатку рахунок подвоїв Андрія Ярмоленко, після чого крапку в цій битві поставив Руслан Ротань.

Після трьох матчів відбіркового турніру на ЧС-2018 у збірної України 5 очок, що дозволяє команді перебувати на другому місці в групі I. Однак, ще не відбулася гра Ісландія – Туреччина, яка пройде також 9 жовтня.

Наступним суперником збірної України стане збірна Фінляндії. Гра пройде в Одесі, 12-го листопада.