В останній раз Володимир Кличко боксував в листопаді 2015 року, саме тоді він і програв за очками Тайсону Ф’юрі. З тих пір українець посилено тренувався, але організувати матч-реванш виявилося практично неможливо через дії Ф’юрі. Тепер команда українця і сам “Доктор Сталевий Молот” збираються провести поєдинок з ще більш цікавим противником – Ентоні Джошуа. Команди знаходяться на завершальній стадії переговорів.

Цією оптимістичною новиною поділився промоутер Ентоні Джошуа – Едді Хірн. Він підтвердив, що найближчим часом світ почує офіційне підтвердження поєдинку між британським чемпіоном IBF (17/0/17КО) і Володимиром Кличко (64/4/53КО). Про це він повідомив в ефірі Sky Sport.

“Все змінилося, тепер ми можемо організувати бій. На наступному тижні ви отримаєте новини, які просто підірвуть вашу уяву. Ми дуже хочемо провести цей поєдинок і коли обидві сторони цього хочуть, то найчастіше все виходить”, – заявив Едді Хирн.

Даний бій важко організувати через домовленості боксерів з телеканалами та іншими спонсорами. Вся справа в тому, що Джошуа повинен провести свій наступний поєдинок 26 листопада, тоді як Володимир зарезервував гамбургську арену на 10 грудня.

Якщо цей бій відбудеться, то Кличко-молодший зможе повернути собі пояс IBF, який Ф’юрі віддав без бою.