Мігеля Котто позбавили його найпрестижнішого поясу за версією WBC. У бою проти мексиканця Альвареса, який намічений на 21 листопада, Котто не зможе претендувати на цей пояс і в разі перемоги пуерторіканця, пояс залишиться вакантним. У разі ж перемоги Сауля Альвареса, мексиканець стане чемпіоном світу за версією Всесвітньої боксерської ради. Про даному важливу подію в світі боксу повідомляє BoxingScene.

“WBC позбавив Мігеля Котто пояса чемпіона світу після довгих переговорів, у ході яких організація намагалася знайти з боксером спільну мову і зберегти пояс у пуерторіканського чемпіона”, – приблизно так звучить заява від організації.

Причиною такого рішення WBC став нібито той факт, що Котто ігнорує основні правила організації, але які саме правила були проігноровані боксером – не уточнюється. Одним з варіантів може бути відмова від підписання угоди на обов’язковий бій проти “тимчасового” чемпіона WBC Геннадія Головкіна, проти якого за правилами повинен вийти в ринг переможець поєдинку Котто – Альварес. Ще одним варіантом може бути відмова Мігеля від сплати обов’язкового “титульного” відсотка в розмірі близько $300 тисяч. Що ж насправді сталося, вже точно стане відомо в самий найближчий час.

Сауль Альварес (sport-xl.org)

Сауль Альварес (sport-xl.org)

У зв’язку з цим лише для Альвареса бій 21 листопада стане чемпіонським. Дана ситуація практично аналогічна тій, коли боксер в день зважування не зміг вкластися в потрібну вагу і позбавляється титулу, після чого його може завоювати лише претендент.