Матч Туреччина – Україна проходив в місті Конья на стадіоні “Конья Бююкшехір”. Гра вийшла захоплюючою, але українці показали два зовсім різних тайми. У першому вони перевершували суперника і вийшли вперед на 2 голи, але вже з закінчення першої 45-хвилинки турки почали відіграватися і брати ініціативу в свої руки. У підсумку матч завершився результативною нічиєю – 2:2.

Збірна України в першому таймі за 3 хвилини двічі вразила ворота Волкана Бабаджана. Спочатку на 24-й хвилині рахунок з пенальті відкрив Андрій Ярмоленко і вже на 27-й хвилині відзначився Артем Кравець. Але піти на перерву з рахунком 0:2 не вийшло, на першій доданій хвилині гол забив Озан Туфан – 1:2.

У другому таймі збірна України виглядала вже не такою свіжою і впевненою. На 81-й хвилині рахунок зрівняв Хакан Чалханоглу, успішно реалізувавши пенальті. Кінцівка зустрічі пройшла напружено, обидві команди могли забити і отримати бажані 3 очки, але після фінального свистка рахунок на табло так і залишився 2:2.

Після цього матчу у збірних України та Туреччини в активі по 2 очки. Нагадаємо, в першому матчі Україна зіграла внічию з Ісландією.

Найкраще в групі I справи йдуть у збірних Хорватії та Ісландії, у обох по 4 очки. Хорвати переграли на виїзді Косово – 0:6, а ісландці дотиснули фінів – 3:2. У Косово і Фінляндії після двох матчів всього по 1 очку.