Що не так з цим боксером? Ймовірно, що багатьох любителів боксу останнім часом цікавить відповідь на це питання. З Тайсоном Ф’юрі дійсно коїться щось незрозуміле і почалося це ще задовго до його перемоги над Володимиром Кличком. Однак, якщо тоді це сприймали як піар, то зараз, скоріше, як психологічні проблеми.

Не так давно стало відомо, що Тайсон Ф’юрі впав у депресію і не зможе вийти в ринг 29 жовтня, на матч-реванш з Володимиром Кличком. За повідомленнями команди боксера, він втратив мотивацію і бажання битися, так як ніхто в світі боксу не бачив в ньому чемпіона.

Після цієї заяви стали з’являтися чутки про те, що у британця відберуть чемпіонські пояси. І якщо ще вчора шанси зберегти пояса у Ф’юрі були, то останні новини, здається, опускають його на саме дно.

Як виявилося, Тайсон попався на вживанні кокаїну. У допінг-пробі, яку взяли 22 вересня, виявили сліди цього наркотику. Якщо команда боксера не пред’явить докази, які підтверджують, що він не вживав цю речовину, то його дискваліфікують і позбавлять всіх поясів.