Донецький “Шахтарпісля гостьової перемоги над турецьким “Коньяспором”, в першому турі групового етапу Ліги Європи, приймав удома португальську “Брагу“. Донеччани без проблем впоралися із суперником, перегравши їх з рахунком 2:0, і це, не дивлячись на видалення Фреда на другій хвилині 2-го тайму.

Відкрив рахунок в матчі Тарас Степаненко, пробивши потужно під поперечину на початку першого тайму. Після забитого гола господарі тримали гру під контролем і в другому таймі змогли подвоїти рахунок. Віктор Коваленко забив гол після прострілу Марлоса в стінку зі штрафного.

У луганській “Зорі” завдання було набагато складніше, тому що на “Олд Траффорд” легко не буває. Українці приїхали боротися з “Манчестер Юнайтед” і дали бій “Червоним Дияволам”. Вони регулярно пресингували суперника і тримали свої ворота на замку. І нехай за показниками МЮ був в цей день нарівні з “Барселоною”, володіючи м’ячем 72% часу, але “Зоря” виступила гідно.

Матч завершився мінімальною перемогою господарів – 1:0. Переможний гол забив швед Златан Ібрагімович в другому таймі.