Київське “Динамо” здобуває своє перше очко в поточному груповому етапі Ліги чемпіонів сезону 2016/17. Підопічні Сергія Реброва в Стамбулі зіграли внічию з місцевим “Бешикташем” – 1:1. Матч проходив на стадіоні “Водафон Арена”. Зрівняв рахунок в матчі Денис Циганков, який не так давно став частиною основного складу “біло-синіх”. Нагадаємо, в першому турі “Динамо” вдома поступилося “Наполі”.

Матч почався для “Динамо” не кращим чином, гра зовсім клеїлася, і кияни віддали ініціативу господарям. Гол потроху назрівав, так як моментів у “Бешикташа” було набагато більше. Один з цих моментів був реалізований Куарежмою на 29-й хвилині. Португалець просто чудово пробив штрафний, відправивши м’яч у дальню “дев’ятку” – 1:0.

Після цього “біло-сині” трохи оговталися і почали вирівнювати гру. До середини другого тайму у господарів вже не було тої переваги, а “Динамо” змогло відіграти один м’яч. У другій половині 2-го тайму Рибалка навісив м’яч на дальню штангу, де Циганков акуратно відправив його у ворота – 1:1.

Після двох турів “Динамо” займає третю сходинку групи B з 1 очком. На першому місці “Наполі” (6), на другому “Бешикташ” (2) і на останньому місці “Бенфіка” (1).

Нагадаємо, 29 вересня відбудеться два матчі Ліги Європи – “Шахтар” зіграє з “Брагою”, МЮ зустрінеться з “Зорею”.