Тайсон Ф’юрі, ймовірно, є найдивнішим чемпіоном в суперважкій вазі за всю історію боксу, так як його поведіну навряд чи можна якось класифікувати. Він влаштовує виступи на прес-конференціях, показуючи свій-живіт або приходячи в костюмі Бетмена, часто їх і зовсім пропускає, провалює допінг-проби і постійно переносить дату поєдинку з Володимиром Кличком. На цей раз любителів боксу чекав ще один сюрприз від британця – другий перенос реваншу, запланованого на 29 жовтня. І тепер стала відома причина такого рішення.

Як повідомляє авторитетне видання The Telegraph, Тайсон Ф’юрі страждає від рецидиву депресії. За даними лікарів, боксер і раніше страждав від депресій з різних причин, таким як відсутність мотивації або особисті проблеми. І на цей раз йому доведеться пройти курс лікування, після чого він зможе знову вийти на ринг.

Такий стан справ може призвести до того, що суперника Володимира Кличка просто позбавлять всіх титулів, за довгий період без захисту поясів. Але дядько боксера впевнений в зворотному.

“Не можна визнати Тайсона Ф’юрі винним в перенесенні поєдинку, виходячи з його стану здоров’я. Офіційна заява по його здоров’ю буде озвучена пізніше. Його ніхто не позбавить поясів”, – заявив дядько і тренер чемпіона світу Пітер Ф’юрі.

І це ще не всі проблеми Тайсона Ф’юрі, адже він відмовився проходити допінг-контроль, влаштувавши черговий скандал. За даними Boxingscene.com, британець відмовив працівникам UKAD, які прийшли до нього щоб взяти допінг-проби. Пізніше представники антидопінгового центру Великобританії спілкувалися з командою боксера, але так і не домовилися про конкретну дату для здачі допінг-проб.

Відзначимо, що це вже не перший допінг-скандал, пов’язаний з Тайсоном Ф’юрі. Вперше його викрили в допінгу після перемоги над Володимиром Кличком.

Заява з цього приводу від Володимира Кличка: