Тайсон Ф’юрі продовжує ухилятися від реваншу з Володимиром Кличком. Спочатку поєдинок повинен був відбутися 9 липня, після чого він був перенесений на 29 жовтня, через травму ноги британця.

Здавалося б, що перешкодити провести бій в жовтні вже нічого не зможе, але лікарі з цим твердженням не згодні. Як виявилося, стан здоров’я “Циганського Короля” бажає кращого, і медики не дозволяють йому виходити на ринг до тих пір, поки він не пройде курс лікування. Ф’юрі вже почав проходити відновлення, але терміни його повернення на ринг все ще дуже туманні.

Тим тимчасовий Володимир Кличко перебуває в прекрасній формі і не збирається знову скасовувати дату бою. Все що він може зробити в даній ситуації – це знайти охочого битися з ним замість Тайсона. І такий боксер є. З певною ймовірністю, 29 жовтня українець битиметься з ще одним британцем, який ще молодше і перспективніше свого співвітчизника – Ентоні Джошуа. До слова, якщо ж бій відбудеться і Володимир переможе, то він поверне собі один з втрачених поясів – IBF. Саме цей чемпіонський пояс без бою віддав все той же Ф’юрі.

Ентоні Джошуа

Ентоні Джошуа