Сьогодні, 17 листопада, збірна України в місті Марібор на стадіоні “Людські врт” спробує вийти у фінальну частину чемпіонату Європи 2016. Для цього команді Михайла Фоменка потрібно показати такий же футбол, як і 14 листопада у Львові, коли наша національна збірна перемогла Словенію з рахунком 2:0. Вдома Словенія з високою часткою ймовірності буде грати в зовсім інший футбол, тому навіть незважаючи на перевагу в 2 гола українці повинні максимально обережно зіграти в захисті і в цілому діяти акуратно.

Однак букмекери все ж не вірять у те, що Словенія поїде до Франції. Звичайно ж домашня перемога 2:0 значно підвищила шанси України на вихід у фінальну частину змагання. У зв’язку з цим коефіцієнт на прохід України далі знизився з 1,50 (перед першим матчем) до 1,07 (після перемоги 2:0). На прохід Словенії перед першим матчем котирування були 2,50 і після поразки підвищилися до 7,50. Якщо перевести ці коефіцієнти у відсотки, то на прохід Словенії віддають лише 12,5 відсотків і відповідно 87,5 відсотків на прохід далі України.

Що стосується самої гри, то тут ситуація трохи інша. На перемогу Словенії можна зробити ставку з коеф. 2,75, а на те що Україна переможе суперника в гостях з коеф. – 2,62, нічия – 3,10.

Матч-відповідь Словенія – Україна відбудеться 17 листопада, початок гри о 21:45 за київським часом. Транслювати цю битву будуть канали ТРК “Україна” і “Футбол 1”.