Луганська “Зоря” не змогла втримати рахунок на своєму полі проти турецького “Фенербахче“. Протягом всього матчу господарі утримували перевагу, але втратили перемогу на 6-ій доданій хвилині – 1:1.

Ліга Європи в Україні почалася з матчу групи А – “Зоря” – “Фенербахче”, і українці виглядали дуже солідно. Під час першої 45-хвилинки команди знаходили свою гру, а також шукали слабкі місця в обороні один одного.

І ось уже в другому таймі підопічні Юрія Вернидуба почали грати активніше за суперника, що призвело до забитого голу. На 7-й хвилині другого тайму Дмитро Гречишкін прекрасно пробив у верхній кут воріт, приблизно з 25 метрів – 1:0. Під кінець матчу луганчани віддали перевагу супернику, за що в підсумку були покарані. На жаль, до забитого турками голу доклав руку і головний суддя, який додав всього 3 хвилини додаткового часу, але рахунок зрівняли вже на 6-й зіграній хвилині. М’яч залетів у ворота “Зорі” після рикошету, пробивав Кьяер – 1:1.

Сенсація сталася в матчі суперників “Зорі” по ЛЄ – “Фейеноорд” – “Манчестер Юнайтед“. “Червоні дияволи” мінімально програли своєму менш іменитому опоненту – 1:0.

Також 15 вересня донецький “Шахтар” на виїзді воював з турецьким “Коньяспором” і мінімально здолав суперника – 0:1. Переможний гол під кінець матчу забив Факундо Феррейра.

Суперники донеччан по групі H розписали мирову – “Брага” – “Герн” – 1:1.