У Києві на стадіоні НСК “Олімпійський” завершився перший груповий матч розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2016\17, в рамках якого “Динамо” приймало “Наполі“. Як не старалися “біло-сині”, але неаполітанці виглядали краще і в підсумку довели гру до виїзної перемоги – 1:2. Варто зазначити, “Динамо” догравало матч удесятьох.

Рахунок в матчі відкрили господарі, Денис Гармаш на 26-й хвилині красивим ударом з розвороту відправив м’яч у дальній кут – 1:0. Через 10 хвилин підопічні Мауріціо Саррі відігралися, Аркадіуш Мілік головою пробив повз Шовковського – 1:1. Однак, через ще 10 хвилин Мілік знову пробив головою і забив гол у роздягальню – 1:2.

Друга 45-хвилинка виявилася сухою. Більше 20 хвилин кияни догравали в меншості, головний суддя показав Сергію Сидорчуку другу “жовту” за симуляцію в карній зоні суперника.

Суперники “Динамо” по групі B – “Бенфіка” і “Бешикташ” – переможця не виявили – 1:1. Таким чином, в активі киян 0 очок і останнє місце, лідирує в групі з 3 балами “Наполі”.