Донецький “Шахтар” у домашньому матчі приймав київське “Динамо в Харкові на стадіоні “Металіст”. Гра була не самою видовищною, в міру брудною і завершилася з нічийним результатом – 1:1. Таким чином, обидві команди залишаються на колишніх місцях у турнірній таблиці УПЛ, “Шахтар” продовжує лідирувати з 19 очками, а “Динамо” йде слідом з 16 балами.

З перших хвилин гра пішла на високих оборотах, моменти створювалися у обох команд. Гол потроху назрівав, але рахунок був відкритий все ж з 11-метрового. Срна сфолив у штрафній на Макаренко і Гусєв впевнено відправив м’яч у ворота – 0:1. Відкривши рахунок, “біло-сині” перейшли до гри другим номером і грали на контратаках.

У другому таймі “Шахтар” виглядав набагато краще за суперника і в підсумку це призвело до позитивного результату. Замість Срни вийшов Бутко і почав гольову атаку, він відправив м’яч у центр штрафного, де Дентіньо головою пробив повз Шовковського – 1:1.