Матч-реванш між Тайсоном Ф’юрі і Володимиром Кличком відбудеться! І якщо хто слабо вірить в заяви британця, який то вимагає новий контракт, то отримує безглузді травми, то на цей раз інформацію підтвердив український чемпіон Володимир Кличко. Про це “Доктор Сталевий Молот” повідомив на своїй офіційній сторінці в “Фейсбук”.

“Привіт, хлопці. Нарешті все вирішилося з реваншем. Я буду виправляти свою помилку 29 жовтня на Manchester Arena. Побачимося там! Квитки, куплені на початкову дату поєдинку, суботу 9-го липня, будуть дійсні 29 жовтня”, – написав Кличко -молодший.

Так що мільйони українців 29 жовтня будуть з хвилювання дивитися новий поєдинок Володимира, який збирається повернути додому всі свої чемпіонські пояси. Поєдинок покажуть в 150 країнах, в тому числі і в Україні. Варто відзначити, що в Україні бій буде проходити не в найпізніший час, так як в Англії часовий пояс GMT+1, а в Україні GMT+3, всього 2 години різниці.

Нагадаємо, в листопаді минулого року Володимир Кличко провів свій не найкращий поєдинок у кар’єрі і за очками програв Тайсону Ф’юрі.