У Києві на стадіоні НСК “Олімпійський” відбувся перший відбірковий матч збірної України на шляху до ЧС-2018. Суперником українців була грізна збірна Ісландії, яка дійшла до 1/4 фіналу недавнього Євро-2016. Легкої гри очікувано не вийшло і команди розійшлися миром – 1:1.

З перших хвилин ініціативу на себе взяли ісландці, які частіше володіли м’ячем і вже на 5-й хвилині змогли забити гол – 0:1. Фіннбогасон вийшов тет-а-тет з голкіпером нашої збірної, але Пятов парирував удар, після чого м’яч потрапив в голову Кучера і відскочив прямо на ногу Фіннбогасона.

Після забитого гола збірна Ісландії стала грати другим номером, але утримати результат не змогла. В кінці першого тайму Ракицький потужно прострілив по воротах здалеку, Халлдорсон відбив перед собою і першим на добиванні виявився Ярмоленко – 1:1.

У другій 45-хвилинці протистояння було рівним, проте ближче до перемоги була збірна України. За 8 хвилин до кінця основного часу Траустасон повалив на землю Бутко в штрафній, за що суддя вказав на “точку”. Пробивати пенальті відправився Коноплянка і пробив прямо в штангу.

Суперники збірної України по групі I, також не змогли перемогти. Матчі Фінляндія – Косово і Хорватія – Туреччина завершилися з рахунком 1:1.