Жереб вибравш в якості суперника “Шахтаря” по плей-офф Ліги Європи турецький футбольний клуб “Істанбул ББ” і перший матч “гірники” провели на стадіоні “Бешикташ Фатіх Терім”. Гра була не найпростішою, але донеччани все ж здобули важливу виїзну перемогу в першому матчі, гра завершилася з рахунком 1:2.

Рахунок відкрив “Шахтар”, в середині першого тайму Ярослав Ракицький сильно пробив по воротах Волкана Бабаджана, м’яч в свої ворота підправив півзахисник “Істанбул ББ” Сокіл Чікаллеші – 0:1. До кінця першої 45-хвилинки на табло було вже 0:2. Тарас Степаненко подав з лівого флангу і Віктор Коваленко успішно замкнув її.

У другому таймі господарі відіграли один гол за допомогою 11-метрового, сфолив Ракицький. Пробивати пенальті відправився 35-річний ветеран Емре Белезоглу і впевнено пробив у праву дев’ятку – 1:2.

Матч-відповідь між “Шахтарем” і “Істанбул ББ” пройде 25 серпня на стадіоні “Арена Львів”.