“За крок від мрії” – саме так зараз можна описати настрій українських уболівальників, адже сьогодні, 14 листопада, збірна України в першому стиковому матчі перемогла Словенію з рахунком 2:0 і стала максимально близька до виходу на Євро-2016. Команда Фоменко за підсумками матчу практично не залишила жодного шансу супернику на взяття воріт.

Вже з перших хвилин було зрозуміло, що збірна України налаштована на серйозну битву. Наша національна команда йшла вперед і тиснула на Словенію, що в підсумку призвело до забитого голу вже до середини першого тайму. Кутовий вийшов подавати Євген Коноплянка і відправив м’яч у воротарський зону, Ханданович зреагував, але виніс м’яч прямо на Андрія Ярмоленка, який в майстерному стилі прибрав зі свого шляху одразу трьох захисників і відправив м’яч у сітку воріт. У першому таймі рахунок міг бути вже 3:0, але Ханданович скоїв 2 прекрасних сейва після ударів Рибалки і Гармаша.

Другий тайм українці почали не менш активно і змогли подвоїти рахунок на табло. Ярмоленко відправив м’яч у штрафну зону прямо на Федецького, Артем пробив по воротах і після його удару м’яч потрапив до Селезньова, який відправив його вже без проблем у сітку – 2:0.

І навіть на цьому збірна України могла не зупинятися, але воротар суперників був на висоті і дозволив забити лише 2 голи у свої ворота. Спочатку навички Хандановича випробував Гармаш – голкіпер вистояв, після чого Селезньов у іншій атаці відправив м’яч у дальній кут, але на цей раз ворота Словенії врятувала штанга.

Перед матчем у Словенії, який відбудеться вже 17 листопада, збірна України має хороший запас, що має дозволити нашій команді вийти у фінальну частину чемпіонату Європи 2016.