Міністр заявив, що Україна готує апеляцію щодо результатів фіналу в греко-римській боротьбі на XXXI Олімпійських Іграх в Ріо.

За словами Жданова, Жан Беленюк об’єктивно краще виглядав під час поєдинку й на цьому наголошують незалежні експерти та навіть звичайні шанувальники цього виду спорту. Але виник явний конфлікт інтересів, якого мали не допустити організатори змагань. Адже російський спортсмен – етнічний грузин, так само як й суддя, який присудив йому перемогу. Більш того, як пишуть користувачі соціальних мереж, цей суддя насправді ще й живе в російській Твері.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов залишив свій коментар у facebook щодо російсько-українського поєдинку на Олімпіаді-2016 в Ріо:

“Я відразу зателефонував Жану Беленюку і сказав, що він справжній чемпіон, його срібло на вагу золота і я вважаю, що суддівство було необ’єктивним. Я буду наполягати на апеляції, і з приводу цього вже мав розмову з президентом Федерації боротьби Олегом Кравченко”.

Нагадаємо, у фіналі греко-римської боротьби в Ріо український спортсмен Жан Беленюк програв російському спортсмену Давіту Чакветадзе з рахунком 2-9.