Український спортсмен Жан Беленюк, який став срібним призером Олімпіади-2016 у греко-римській боротьбі, спростував інформацію про свою нібито відмову від громадянства України. Однак досить неоднозначно повідомив, що в майбутньому може статися все, це й дало підстави журналістам засумніватися у його вірності українському громадянству.

Крім того, підставою для такої гучної заяви з боку ЗМІ, став коментар самого українського спортсмена одразу після виступу на Олімпійських Іграх в Ріо щодо теми патріотизму. Жан Беленюк зауважив:

“Усі говорять про патріотизм. Це наш президент, прем’єр-міністр повинні показувати свій патріотизм. А я вільна людина, сам вирішую свою долю. Тому я буду дивитися та відштовхуватися від того, як мені буде краще в цьому житті”.

Пізніше український борець спростував інформацію про негайну зміну ним громадянства, про що повідомив на своїй сторінці у facebook.

Пропонуємо Вам переглянути Відео з фіналу греко-римської боротьби на Олімпіаді в Ріо, де наш спортсмен, Жан Беленюк, так і не зміг переграти російського борця Давіта Чакветадзе, не без участі “об’єктивного” суддівства.

Олімпіада-2016: Фінал греко-римської боротьби: Жан Беленюк (Україна) та Давіт Чекветадзе (Росія).