Збірна України готова до битви, вже сьогодні наша національна збірна з футболу зіграє свій перший стиковий матч проти збірної Словенії за право виступати у фінальній частині чемпіонату Європи 2016. Матч на стадіоні “Арена Львів” розпочнеться о 19:00 за київським часом, трансляція буде проходити на телеканалі “Футбол 1”.

І нехай нашій збірній раніше не щастило в таких іграх, тепер же успіх має бути на нашому боці. Саме так вважають різні букмекерські контори з усього світу. На перемогу збірної України коефіцієнт – 1,67, нічию букмекери оцінили в 3,30, ну а перемогу гостей і зовсім – 7,00. Що стосується можливого рахунки в матчі, то БК найбільш імовірним вважають перемогу України з рахунком 1:0 або ж 2:0.

Але й це не все, окрім перемоги в завтрашньому матчі букмекери також упевнені, що збірна України пройде далі за підсумками двох ігор. На те що Україна поїде на Євро-2016 у Францію коефіцієнт 1,5, а на вихід Словенії – 2,50.

Українська збірна вже знаходиться у Львові, але на жаль, не в повному складі. Через травму голеностопа на поле не вийде Олександр Гладкий, крім цього в матчі не зіграє Руслан Ротань. Ну а Тарас Степаненко пропустить гру у Львові через дискваліфікацію.