Жіноча збірна України з фехтування на шаблях виграла срібні нагороди Олімпіади в Ріо. До складу українських фехтувальниць на шаблях входить чотири спортсменки: Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Кравацька та резервна фехтувальниця Олена Вороніна. У фіналі боролися всі 4 фехтувальниці.

У фіналі наші спортсменки не змогли впоратися з фехтувальницями з Росії. Поєдинок завершився з рахунком – 45:30. На жаль, матч пройшов без інтриги, після переможних чотирьох періодів суперниці українок продовжили домінувати і не давали нашим олімпійцям скоротити рахунок. Та й суддя в спірних ситуація віддавав свій голос на користь фехтувальниць з РФ, за що був неодноразово обсвистаний.

З успішним виступом чарівних спортсменок вже привітав Президент України Петро Порошенко:

По дорозі до фіналу українські спортсменки у важкому поєдинку перемогли італійок. До цього, в 1\4 фіналу, вони здолали південнокорейську збірну.

Нагадаємо, це вже друга медаль Ольги Харлан на Олімпіаді 2016, але перша срібна. До цього Ольга перемогла в індивідуальному фехтуванні на шаблях і виграла бронзову медаль. Всього в активі збірної України 4 медалі (3 срібні та 1 бронза).