У четвертому турі УПЛ львівські “Карпати” на своєму полі приймали донецький “Шахтар. Матч завершився перемогою Гірників з рахунком 2:3, “Карпати” були в кроці від перемоги.

На початку першого тайму гра була під контролем гостей, але вже до середини першої 45-хвилинки господарі знайшли свою гру і створили кілька небезпечних моментів біля воріт Пятова. Перший 100-відсотковий момент відбив голкіпер Гірників, але з другим він уже не впорався. Бланко-Лещук відкрив рахунок на 27-й хвилині після шикарної подачі від Ксьонза – 1:0.

Львів’яни після забитого гола стали відчувати себе впевненіше і знову пішли в атаку, яка через 10 хвилин переросла у другий гол. Ігор Худоб’як віддав пас на Амбросія Чачуі і грузин відправив м’яч головою в сітку “Шахтаря” – 2:0.

У другому таймі Гірники почали грати набагато краще і відразу ж відіграли один м’яч, завдяки точному удару Степаненко – 2:1. Цей гол додав сил і впевненості гостям, що на 69-й хвилині переросло у другий гол, який забив Коваленко. Але як би “Карпати” не старалися, а переміг все одно “Шахтар”. Гол за кілька хвилин до фінального свистка забив Марлос – 2:3.