Мадридський “Реал” зумів вирвати перемогу над “Севільєю” в поєдинку за Суперкубок УЄФА. Зустріч діючих переможців Ліги чемпіонів і Ліги Європи, яка проходила в Тронхеймі, завершилася з рахунком 3:2. Для “вершкових” це вже п’ятий виграний Суперкубок УЄФА в історії.

Доля трофея вирішилася тільки в другому екстра-таймі. В основний час команди встигли забити по 2 м’ячі. У складі “Реала” свої прізвища на табло записали Асенсіо і Серхіо Рамос, а за “Севілью” відзначилися Васкес і наш Євгеній Коноплянка. Українець з’явився на полі на 67 хвилині і незабаром реалізував пенальті, призначений за фот проти Вітоло.

На жаль, стати героєм екс-футболісту “Дніпра” не вдалося. Королівський клуб зумів перевести гру в екстра-тайм і вирвав непросту перемогу – 3:2. Вирішальний гол на рахунку Карвахаля, який вразив ворота Серхіо Ріко.