За повідомлення прес-центру Олімпіади-2016, спортсменку Аннемік ван Влютен було негайно доставлено до лікарні у відділення інтенсивної терапії. Всі спортсмени цього виду спорту вже висловили свою підтримку велогонщиці, а головний лікар збірної Нідерландів повідомив, що у Аннемік важка контузія, але тим не менше, її стан стабільний.

Через деякий час, ван Влютен на своїй сторінці в твіттері сама написала, що все у неї добре й подякувала друзям та спортсменам за підтримку. В мережі з’явилося відео падіння спортсменки під час швидкісної велогонки в Ріо.

Велогонщиця з Нідерландів Аннемік ван Влютен впала та зламала хребет під час велогонки в Ріо-2016.

На Відео чітко видно, що під час досить складного повороту, ван Влютен втратила керування, її занесло, і вона вдарилася об бордюр. А враховуючи те, що швидкість була досить високою, вона просто випала з велосипеда й травмувала собі спину.

Дуже шкода голландської спортсменки, адже до моменту аварії вона була лідером велогонки.

На даний момент це перше, й сподіваємось останнє, серйозне травмування спортсменів на Олімпіаді-2016. Хоча, прес-центр Олімпійських ігор вже повідомляв про травмування гімнаста збірної Франції Саміра Аіт Саїда, який невдало приземлився після опорного стрибка й зламав ногу.