У скарбничку збірної США вирушила ще одна золота медаль, яку на цей раз добув легендарний плавець Майкл Фелпс. Спортсмен на Олімпіаді 2016 показав кращий результат в естафеті 4 по 100 метрів вільним стилем.

Збірна США з плавання, в складі якої Майкл Фелпс, Калеб Дрессел, Нат Андріан і Райан Хелд, пропливла дистанцію за 3 хвилини і 09.92 сек. Срібні медалі дісталися французькій збірній (Метелла, Жило, Стравью, Маноду), їх результат 3 хвилини і 10.53 сек. Бронзові нагороди пішли в скарбничку австралійців (Магнуссен, Чалмерс, Робертс, Макевой), вони пропливли з результатом 3 хвилини і 11.37 сек.

Дана перемога дозволила Фелпсу довести загальний рахунок своїх олімпійських медалей до 23. Але головне те, що плавець побив свій власний рекорд, він став 19-кратним олімпійським чемпіоном і одноосібно займає першу строчку в цьому рейтингу.

Медальний залік Олімпіади в Ріо. Топ-10 за станом на 8 серпня

Медальний залік Олімпіади в Ріо. Топ-10 за станом на 8 серпня

Також в цей день, 8 серпня, було поставлено ще кілька олімпійських рекордів. Адам Піт (Великобританія) поставив рекорд на 100-метрівці брасом, Кеті Ледек (США) встановила рекорд на 400-метровій дистанції вільним стилем, а Сара Шестрем (Швеція) стала рекордсменкою на 100-метрівці батерфляєм.

Нагадаємо, стежте за новинами Олімпіади в Ріо по тегу “#Олімпіада-2016”.