На “Уемблі” завершився перший офіційний матч нового сезону, в якому розігрувався Суперкубок Англії. На полі зійшлися торішній переможець АПЛ – “Лестер” і переможець Кубка Англії – “Манчестер Юнайтед“. Зустріч завершилася перемогою “Червоних дияволів” з рахунком 2:1.

У новому сезоні МЮ виглядає дуже свіжим, команду очолив португалець Жозе Моуріньо, який не тільки додав гравцям бойового духу, а й зробив кілька ключових придбань. На правах вільного агента до клубу приєднався Златан Ібрагімович, а також були куплені Генріх Мхітарян, Ерік Бейі і Поль Погба. До слова, про придбання останнього стало відомо тільки сьогодні. Що стосується “Лестера”, то клуб Клауді Раньєрі зберіг своїх ключових гравців, так що виглядав більш зіграним і в цілому показав дуже гідну гру.

Рахунок в матчі був відкритий на 32 хвилині, коли Джессі Лингард зробив просто феноменальний прохід, обігравши на своєму шляху пів команди суперника – 1:0. На початку другого тайму Джеймі Варді скористався грубою помилкою Феллаілі і зрівняв рахунок. Переможну крапку в матчі поставив швед Ібрагімович, з більярдною точністю головою пробивши під штангу – 2:1.

Таким чином, “Манчестер Юнайдет” здобуває свій 21 Суперкубок Англії і перший трофей у новому сезоні.