Виступ “Шахтаря” в найпрестижнішому футбольному турнірі Європи завершився. Скромний швейцарський “Янг Бойз” став для донецького клубу нездоланним бар’єром. “Гірники” не зуміли утримати комфортну перевагу (2:0), зароблену в першому матчі, і покинули Лігу чемпіонів.

Головним героєм зустрічі-відповіді “Шахтаря” і “Янг Бойз” став Юя Кубо. Японський форвард забив 2 гола в другому таймі і перевів гру в додатковий час. Сильнішого повинна була визначити серія післяматчевих пенальті, адже екстра-тайми глядачам голів не подарували.

У футбольній лотереї влучнішими виявилися футболісти “Янг Бойз”, перемігши за точними ударами з рахунком 4:2. Серед гравців “Шахтаря” не змогли забити Фред і Ракицький. Таким чином, Україна залишилася без другого представника в Лізі чемпіонів. “Гірники” продовжуть виступ в Лізі Європи.