Вже неодноразово експерти критикували якість будівництва спортивних об’єктів в Бразилії. Цього разу критика виявилась не безпідставною. Спеціальна конструкція для проведення змагань у вітрильних видах спорту частково обвалилася.

Прес-секретар оргкомітету Олімпіади-2016 Філіп Вілкінсон заявив, що причиною обвалу причалу стала не халатність будівельників, а природні умови. Адже, в суботу, 30 липня, в Ріо пройшов потужний шторм, який спричинив великі хвилі, що й зруйнували спеціальну конструкцію.

В Ріо, напередодні Олімпіади-2016 обвалився стапель для вітрильників

В Ріо, напередодні Олімпіади-2016 обвалився стапель для вітрильників (www.interfax.ru)

За словами Вілкінсона, оргкомітет вже зв’язався з підрядником, й той зобов’язався за 4 дні повністю відремонтувати тимчасову конструкцію в приморській спортивній зоні Марина-да-Глоріа. Шторм на вихідних також пошкодив телестудію на пляжі Копакабана біля волейбольної арени.

Нагадаємо, що вже 8 серпня мають відбутися змагання у вітрильних видах спорту. А сама церемонія відкриття Олімпіади-2016 відбудеться в п’ятницю, 5 серпня.

Ще в квітні поточного року ЗМІ повідомляли про будівельний інцидент в Ріо – падіння 50-метрової секції нового велосипедного мосту, в результаті дві людини загинуло. Тому експерти й нарікають на будівельні роботи у підготовці до Олімпіади-2016 в Ріо-де-Жайнеро.

Падіння 50-метрової секції нової велосипедної доріжки в Ріо (22 квітня 2016 року), двоє людей загинуло.