На “Арені Львів” завершився перший для “Шахтаря” матч Ліги чемпіонів в новому розіграші. В рамках третього кваліфікаційного раунду “Гірники” розібралися зі швейцарським клубом “Янг Бойз” з рахунком 2:0.

Половина першого тайму пройшла під контролем гостей зі Швейцарії, вони володіли ініціативою і домінували. “Янг Бойз” намагалися грати першим номером, регулярно атакуючи ворота “Шахтаря”. Однак ситуація повністю змінилася вже на 26-й хвилині, після голу Бернарда. Бразилець отримав хороший пас від свого співвітчизника Фреда і легко переграв голкіпера суперників.

“Шахтар” переміг “Янг Бойз” – 2:0

Після відкриття рахунку, донеччани пожвавилися і стали набагато частіше створювати небезпечні моменти біля воріт “Янг Бойз”. Гостей від другого голу до перерви врятувала удача.

Друга 45-хвилинка пройшла під повним контролем українців, які не дали супернику створити хоча б один момент. Тотальний контроль призвів до того, що на 75-й хвилині Євген Селезньов забив другий м’яч і поставив крапку в першому матчі.

Гра у відповідь пройде 3 серпня в швейцарському Брюгге.