У Сен-Дені, на стадіоні “Стад де Франц”, завершився фінал Євро-2016, в якому збірна Португалії перемогла збірну Франції. Португальці вперше в своїй історії перемогли на даному турнірі, при цьому, більшу частину матчу вони грали без свого лідера – Кріштіану Роналду. Гра завершилася з рахунком 1:0.

На початку гри французи всіма силами намагалися захопити перевагу, однак перевести її в забиті голи не вдалося. Обидві команди, за підсумками першої 45-хвилинки, мали гольові моменти, але забити в першому таймі, так і в основний час не вдалося. Наприкінці основного часу кращий шанс відкрити рахунок був у Жіньяка, однак він потрапив в штангу.

Гра перейшла в додаткові овертайми. Реалізувати свій момент зміг нападаючий Антоніо Едер, який забив красивий гол з дальньої дистанції. Французи усіма силами кинулися відігравати, однак нічого з цього не вийшло.

Крім цього, фінал Євро-2106 запам’ятався ще двома подіями – травмою Кріштіану Роналду і атаками комах.

Капітан збірної Португалії Кріштіану Роналду вже на 17-й хвилині матчу був змушений покинути поле. КріРо отримав травму коліна після того, як в нього врізався Дімітрі Пайє. Передчасно завершення гри сильно засмутило Кріштіану, через що капітан навіть заплакав, адже залишав свою команду в найважливіший момент. Проте, у Роналду дуже добре виходило підбадьорювати і давати корисні поради своїм напарникам навіть з лави запасних.

Пайєт травмує Роналду

Пайєт травмує Роналду

Роналду забирають на ношах

Роналду забирають на ношах

Також не можна пропустити і тему комах. Достатньо лише поглянути на фото, щоб зрозуміти з чим довелося зіткнутися всім на стадіоні “Стад де Франц”. Метелики були буквально скрізь… навіть на носі Роналду.

Мошки атакували "Стад де Франс"

Мошки атакували “Стад де Франс”

Коліна відбивається від комах

Коліна відбивається від комах

Метелики нападали навіть на Роналду

Метелики нападали навіть на Роналду