Керівник правового управління ДКР Олександра Брілліантова повідомила, що відмови на учать в Олімпіаді-2016 прийшли всім російським спортсменам, крім Дар’ї Клішиної.

При цьому пані Олександра наголосила, що панікувати не варто, адже 68 спортсменів вже підготували скарги до комітету, який найближчого часу має їх розглянути.

Відповідно до рішення ради ІААF (від 17 червня 2016 року) до участі у міжнародних стартах, в тому числі в Олімпіаді-2016, буде допущено тільки тих російських легкоатлетів, які зуміють довести свою непричетність до російської антидопінгової системи та допінгових скандалів. Рада IAAF зобов’язується розглянути всі скарги та надати їм правомірну оцінку.

Крім того, у IAAF повідомили, що індивідуальні заявки на участь у міжнародних стартах до організації надіслали 136 російських легкоатлетів, з яких тільки 68 – кандидати на включення до олімпійської збірної РФ.

IAAF не допустила російських легкоатлетів на світову та європейську першості.

Раніше в ЗМІ повідомлялось, що IAAF допустить російських легкоатлетів до участь в Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро тільки під прапором Міжнародного олімпійського комітету. Така заява, також викликала в РФ несхвальні відгуки та широку дискусію.

Нагадаємо, що вже 5 серпня в Ріо стартують Олімпійські Ігри-2016. Вболівальникам та спортсменам вже було представлено офіційний гімн цієї Олімпіади.

Вболіваємо за наших, нехай переможуть найкращі!