Хто винен у тому, що вболівальники збірної України не можуть потрапити на головну гру нашої національної збірної проти Словенії? Через чергові проблем з продажем квитків Міністерство молоді та спорту вже почало проводити своє власне службове розслідування стосовно керівництва стадіону “Арена-Львів”. Про це повідомляє ресурс LB.ua.

Провести перевірку діяльності керівництва львівського стадіону вирішив міністр молоді та спорту Ігор Жданов. Комісія повинна завершити розслідування до 23 листопада 2015 року.

Що ж сталося? Скандал через продаж квитків почався після того, як за їх реалізацію почала відповідати компанія “Україна Футбол Інтернешнл”, що працює при ФФУ.

Продажі на сайті UFI стартували ще 28 жовтня і сайт компанії традиційно почав підвисати, тому купити квитки було дуже непросто – сторінка покупки практично не завантажувалася.

2 листопада, на перший день продажів квитків у касах “Арени-Львів” було виставлено всього 1600 квитків на матч. На 2-й день було оголошено, що 6500 квитків уже продано, у зв’язку з чим незадоволені вболівальники перекрили рух транспорту у Львові та закидати каси яйцями. Після чого в касах з’явилася ще певна кількість квитків. Також повідомлялося, що квитки продаються і в Львівській обласній федерації футболу, але ціни на них значно завищені.

Нагадаємо, свій головний матч за вихід на Євро-2016 збірна України проведе проти Словенії на стадіоні “Арена-Львів” 14 листопада. Гра у відповідь пройде у Словенії – 17 листопада.