Останній чвертьфінал Євро-2016 змусив футбольних вболівальників забути про нудні і обережні матчі, які проходили на турнірі раніше. Франція та Ісландія влаштували справжній фестиваль голів. У результативній перестрілці з рахунком 5:2 перемогли господарі чемпіонату Європи.

Варто відмітити, що це був вечір збірної Франції. Підопічні Дідьє Дешама зняли всі питання про переможця в першому таймі, забивши чотири рази. Свої прізвища на табло записали Жиру, Погба, Пає і Грізманн. Друга 45-хвилинка подарувала ще 3 голи. За ісландців забивали Сігторссон і Бьярнасон, а форвард французів Жиру став автором дубля.

Франція впевнено крокує в півфінал, де зустрінеться з Німеччиною. Поєдинок, який відбудеться 6 липня, обіцяє бути дуже цікавим. На день раніше путівку у фінал розіграють збірні Уельсу і Португалії.