Збірна Німеччини стала третім півфіналістом Євро-2016. У Бордо пройшов 3-й чвертьфінальний матч, в якому національна команда Німеччини переграла італійців в серії пенальті. В основний час гра завершилася з рахунком 1:1, після чого в додаткових таймах не було забито жодного року, а в серії 11-метрових перемога дісталася німцям – 6:5.

Протягом першої 45-хвилинки футболісти були занадто обережні, що в підсумку призвело до нулів в графі голи. У другому таймі німці стали грати активніше і створили кілька хороших моментів, один з яких був реалізований на 65-й хвилині, гол забив Озіл. Рахунок італійці зрівняли на 78-й хвилині, після того, як суддя вказав на 11-метровий, через гру рукою Боатенга в штрафний. Бонуччі реалізував пенальті – 1:1.

У додатковий час обидві команди нічого практично не показали, гра перейшла до серії пенальті. Гравці обох команд пробили по 9 пенальті, підводила то влучність, то успішна гра воротаря. У підсумку, перемогу по 11-метровим вирвала німецька збірна – 6:5.

Нагадаємо, 3 червня відбудеться останній чвертьфінальний матч, збірна Франції зіграє зі збірною Ісландії, початок гри о 22:00 на телеканалі “Україна”. Збірна Німеччини зіграє з переможцем цієї пари. Слідкуйте за новинами чемпіонату Європи з тегом “Євро-2016“.