Першим півфіналістом Євро-2016 стала збірна Португалії, яка 30 червня в важкому матчі переграла Польщу. 1 червня визначився суперник португальської збірної у півфіналі, їм стала збірна Уельсу. Команда Кріса Коулмана розгромила одного з фаворитів чемпіонату Європи у Франції – збірну Бельгії. Матч завершився з рахунком 3:1.

У першому таймі команди обмінялися голами. Рахунок відкрив фаворит матчу, яким була Бельгія, Найнгголан відправив м’яч у “дев’ятку” на 13-й хвилині матчу. Після забитого гола, футболісти бельгійської команди трохи розслабилися і пропустили гол від Ешлі Вільямса – 1:1.

Другий тайм став вирішальним. На подив букмекерів, збірна Уельсу повністю контролювала хід поєдинку і зрідка давала можливо бельгійцям для атак. Уельс вийшов вперед на 55-й хвилині, після того як Робсон-Кану розстріляв ворота бельгійців з кількох метрів. За 4 хвилини до фінального свистка Сем Воукс поставив крапку в матчі і відправив суперників в нокаут – 3:1.

2 червня на глядачів чекає один з найбільш захоплюючих матчів Євро-2016, в чвертьфіналі відбудеться “маленький фінал”, збірна Німеччини зустрінеться зі збірною Італії. Слідкуйте за новинами чемпіонату Європи за тегом “Євро-2016“.