На стадіоні “Велодром” завершився матч, в якому жодна збірна не заслуговувала поразки. У першої 45-хвилинці команди обмінялися голами. На швидкий гол Роберта Левандовські португальці відповіли точним ударом Ренату Санчеса. 18-річний новобранець “Баварії” тепер наймолодший автор гола в плей-офф ЧЄ.

Основний час матчу так і завершився – 1:1. Додаткові екстра-тайми голів глядачам не подарували. Таким чином, першого півфіналіста Євро-2016 повинна була визначити серія післяматчевих 11-метрових. Фатальний промах здійснив Якуб Блащиковські, який пробивав за поляків четвертим. У свою чергу, португальці промахуватися не збиралися і тріумфували у футбольній лотереї – 5:3.

Суперник Португалії в півфіналі визначиться сьогодні в матчі Бельгія – Уельс. Розочнеться поєдинок на стадіоні в Ліллі в 22:00 (по Києву).