Автором головної сенсації на Євро-2016 стала збірна Ісландії. Футболісти країни вулканів відправили додому одних із головних фаворитів турніру – англійців. Вже на 10 хвилині зустрічі команди обмінялися голами. На гол з пенальті Руні ісландці відповіли точним ударом Сігурдссона.

М’яч, який в майбутньому виявився переможним, забив на 28 хвилині Сігторссон. Гравці збірної Англії  кинулися відіграватися, проте всі спроби зрівняти рахунок на табло були невдалими. 2:1 – Ісландія виходить в чвертьфінал, де зустрінеться з господарями турніру.

Також в ¼ фіналу пробилася збірна Італії. У приголомшливому матчі підопічні Антоніо Конте зуміли обіграти Іспанію з рахунком 2:0. Перемогу “Скуадрі адзуррі” принесли точні постріли К’єлліні, який прекрасно зіграв на добиванні, і Пелле, що відзначився вже в доданий арбітром час. Таким чином, ми отримаємо нового футбольного чемпіона Європи. Боротьба за перемогу на турнірі обіцяє бути вкрай цікавою.