Збірна України не змогла вийти з групи і покинула Чемпіонат Європи 2016. Через такий невдалий виступ, Україна змогла заробити всього €8 мільйонів і всі вони виплачувалися за сам вихід на цей європейський турнір. Після цього провалу, команда “Слово і Діло” вирішила розвідати, скільки ж заробляють наші гравці в своїх клубах.

Навряд чи цього когось здивує, але багато збірників навіть в Україні заробляють мільйони доларів. У той час, коли в тій же Польщі про такі контракти ніколи і не чули. Проте, бажання грати чомусь більше як раз у поляків. Але зараз ми не про це, а про те, який футболіст є самим високооплачуваним в збірній України. Це зрозуміло Андрій Ярмоленко, нападник “Динамо” в середньому заробляє близько $4 мільйонів за сезон.

На другій сходинці Євген Коноплянка, чий контракт в “Севільї” додає в його скарбничку щорічно $2.8 мільйонів. Трійку замикає ще один “динамівець” Євген Хачеріді з контрактом на $2.5 мільйонів за сезон. На $300 тисяч менше заробляє гравець “Шахтаря” Ярослав Ракицький. На п’ятому місці знову “біло-синій” Денис Гармаш, його оклад в точності такий же, як і у Ракицького – $2.2 мільйона.

 

Заробітні плати футболістів збірної України в клубах

Заробітні плати футболістів збірної України в клубах

Що стосується Селезньова, який знову повернувся в “Шахтар”, то в інфографіці вказано його дохід лише за час виступу в “Кубані”. Скільки він буде заробляти в стані “Гірників” – невідомо.

Замикає “десятку” найбагатших футболістів збірної України – Анатолій Тимощук. У Казахстані ветерану досить непогано платять, в футбольному клубі “Кайрат” півзахисник отримує $1.1 мільйона.