Другий день 1/8 фіналу Євро-2016 стартував з поєдинку між господарями турніру Францією і збірною Ірландії. Матч виявився далеко не найпростішим для французів, проте саме вони пройшли в 1/4 фіналу, завдяки перемозі – 2:1.

Першими забили ірландці, після того як Погба сфолив у своїй штрафній. 11-метровий оформив Бреді. У другому таймі французи активізувалися і зусиллями Антуана Грізманна, який двічі за 3 хвилини вразив ворота Рандольфа, вирвали перемогу.

У чвертьфіналі Франція зіграє з переможцем пари Англія – Ісландія.

У другому матчі збірна Німеччини розгромила Словаччину з рахунком 3:0 і тепер чекає матчу Італія – Іспанія, де визначиться їх суперник по чвертьфіналу. Мануель Нойер залишається єдиним голкіпером на цьому Євро, який ще жодного разу не пропустив.

В останньому поєдинку дня грали збірні Угорщини та Бельгії. Матч завершився розгромом угорської збірної з рахунком – 0:4. Голи забивали: Тобі Алдервейрелд, Міші Батшуайі, Еден Азар і Яннік Феррайра-Карраско. У чвертьфіналі Бельгія зіграє з Уельсом.

Нагадаємо, 27 червня відбудеться два мата 1/8 фіналу Чемпіонату Європи у Франції: о 19:00 Італія зіграє з Іспанією, а о 22:00 Англія зіграє з Ісландією. Слідкуйте за календарем Євро-2016.