Василь Ломаченко нокаутом переміг маловідомого мексиканського боксера Ромуло Коасіча. Українець у неділю провів третій захист свого титулу чемпіона світу за версією WBO в напівлегкій вазі. Ця перемога стала п’ятою для Василя в 6 поєдинках на профірингу, три бої Hi-tech виграв достроково і в одному поступився за очками.

Український чемпіон домінував у рингу впродовж всього бою і до 10-го раунду не тільки лідирував за очками, але і безперервно атакував свого суперника. У десятому раунді мексиканець був уже знесилений і практично не відповідав на атаки, згодом серії ударів Василя по корпусу Коасіча опустився на канвас рингу і після звіту судді вже не зміг продовжити бій. Варто відзначити, що для мексиканця ця дострокова поразка стала першою за 30 поєдинків на профірингу, всього в активі Ромуло 25 перемог (15 нокаутом) і 5 поразок.

Після бою Ломаченко заявив, що він розважався в рингу і нокаутував би суперника раніше, але хотів продовжити бій. Тепер метою Василя є об’єднання титулів чемпіона світу.
За цей бій українець заробив $750 тисяч, мексиканець став багатшим на $35 тисяч. Про це повідомила Атлетична комісія штату Невада.

Дивним став той факт, що чемпіонський бій між Василем Ломаченко та Ромуло Коасіча не був показаний на жодному телеканалі в Україні.