Ігровий день почався з протистояння між збірними Польщі та Швейцарії. Матч йшов досить рівно, але в серії пенальті перемогу здобули саме польські футболісти – 5:4 (1:1).

Обидві команди заслуговували перемогу і вихід у 1/4 фіналу Чемпіонату Європи 2016. Рахунок відкрили поляки на 39-й хвилині, гол забив Якуб Блащиковські. Результат тримався до 82-ї хвилини, поки Шердан Шакірі не забив один з найяскравіших голів не Євро-2016. Гол був забитий ножицями з дальньої дистанції. Доля протистояння після “сухого” додаткового часу вирішилася в серії пенальті.

Другими за путівку в 1/4 фіналу боролися збірні Північної Ірландії і Уельсу. До наступного раунду пройшов Уельс завдяки автоголу захисника Макаулі – 0:1.

І в останньому поєдинку зіткнулися національні команди Португалії та Хорватії. Перші 90 хвилин матчу пройшли досить спокійно і без голів. У доданий час команди активізувалися і коли справа вже йшла до стадії пенальті, Португалія все ж забила переможний гол. М’яч був забитий на 116 хвилині матчу, автор голу Рікарду Куарежма – 1:0.

Нагадаємо, 26 червня відбудеться 3 матчі Євро-2016: о 16:00 Франція зіграє з Ірландією, о 19:00 відбудеться матч Німеччина – Словаччина та о 22:00 збірна Угорщини зустрінеться з Бельгією. Повний календар Чемпіонату Європи у Франції можна подивитися в попередньому матеріалі.