Довідка. Скейтбординг (катання на скейтборді) – роликовій дошці, що складається з товстої фанери, яка встановлена на колеса невеликого діаметру (ролики). Людину, яка займається скейтбордингом, називають скейтбордистом або скейтером. Сьогодні на скейборді катаються як діти, так й дорослі. Скейтбординг – один із екстремальних видів спорту. В світі проводять безліч змагань та фестивалів з цього спорту. Останнім часом все більшої популярності набуває вуличний скейтбординг з нереальними трюками.

Перший прототип сьогоднішнього скейтборду з’явився в США в 1958 році. Це була дошка прямокутної форми й дуже віддалено нагадувала нинішні моделі скейтбордів. Потім Річард Стівенсон придумав приробити до дошки “хвіст” й загнути його вгору. У такому вигляді скейтборд дожив до наших днів.

21 червня - День скейтбордингу

21 червня – День скейтбордингу (1001fact.ru)

Саме свято з’явилося в 2004 році. Його ініціювали американські скейтбордисти, які вперше провели такий день на Західному узбережжі США. І в тому ж році Міжнародна Асоціація Скейтборду, куди входять всі найбільші компанії, задіяні в скейтборд-індустрії, від брендів та журналів до світових дистриб’юторів, оголосила 21 червня Днем скейтбордінгу (Go Skateboarding Day).

Пропонуємо Вашій увазі переглянути вражаючі виступити найкращих скейтбордистів.

Найкращі скейтбордисти.