Перший в історії Формули-1 етап в Баку під назвою Гран-прі Європи став вдалим для Ніко Росберга. Пілот “Мерседес” діяв впевнено впродовж усієї гонки і приїхав на фініш першим. Нав’язати боротьбу своєму партнеру по команді не зумів навіть Льюїс Хемілтон. Діючий чемпіон світу зіткнувся з рядом проблем під час проходження дистанції.

Друге місце на Гран-прі Європи завоював Себастьян Феттель. Відставання німця від Росберга склало 16 секунд. Третім фінішував Серхіо Перес, який стартував з сьомого місця. Для мексиканського гонщика “Форс Індії” цей подіум став другим в нинішньому сезоні.

Результати Гран-прі Європи:

Результати гонки

У загальному заліку Ніко Росберг збільшив свій відрив від переслідувачів, набравши 141 очко. Ще один представник “Мерседес” Льюїс Хемілтон має у своєму активі 117 балів. Трійку кращих замикає Себастьян Феттель, у якого 96 очок.